ALE O CO B?

O co chodzi?

 

Nieustraszony Szpak to darmowy komiks internetowy o polskim superbohaterze znad Wisły.
Po prostu wybierz dowolny odcinek klikając okładkę po prawej lub poniżej i zacznij czytać darmowy komiks!
http://www.nieustraszonyszpak.pl/2013/06/1-oswieceni-strony-1-3.html   http://www.nieustraszonyszpak.pl/2013/06/odcinek-21-noc-szpaka.html   http://www.nieustraszonyszpak.pl/2013/06/crossover-gecko-i-szpak-na-tropie-spisku.html   http://www.nieustraszonyszpak.pl/2014/03/3-zaufanie-okadka.html   http://www.nieustraszonyszpak.pl/2014/09/31-umrzyj-twardo-okadka.html 

Pod każdym wpisem znajdziesz przyciski sterowania. Aby przewrócić stronę komiksu, kliknij "Następna". Jeśli jednak chcesz odskoczyć na moment i poczytać wpisy na blogu, kliknij "Następna notka bloga"


 Jeśli Ci się spodoba, zapraszam do zakupu papierowego egzemplarza bezpośrednio w SKLEPIE AUTORA, lub w księgarniach komiksowych!


Kim jest Szpak?

 

    Szukając odskoczni od monotonnego studenckiego życia w Warszawie, Szymon chwytał się różnych dziwnych zajęć. Pewnej nocy, podczas uprawiania parkour po dachach osiedlowych blokowisk, został oślepiony tajemniczym błyskiem światła. Od tego czasu zyskał nadludzką siłę i refleks, które stara się tłumić w sobie. 


Zachęcony jednak przez swojego kolegę - fana komiksów Dominika,
zakłada przygotowany przez niego kostium i urozmaica wieczorne bieganie
po dachach o rozwiązywanie zagadek kryminalnych i zwalczanie przestępczości na ulicach stolicy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz