środa, 8 kwietnia 2015

One Shot - Szpak: Granica

Właśnie sfinalizowałem mały one shot ze Szpakiem, który będzie dostępny za free w formie drukowanej w dwóch wersjach językowych (pl & eng) 9 maja na Dniu Darmowego Komiksu w Poznaniu.

Jako że Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu jest bardzo bliska Szpakowi (tamże zadebiutował na papierze), historia zawarta w "Nieustraszony Szpak #2.1 - Granica" będzie jednym z kamieni milowych w osobowości i zasadach wyznawanych przez bohatera.

Ponadto, zeszyt zawierać będzie pierwszą historię z odświeżonego KOPSa - "KOPS: Age of Ytron"

Wrzucam okładkę w moim ulubionym stadium - przed kolorowaniem czerni:D Finalna niebawem na stronie wydarzenia.

Tymczasem wracam do internetowego Szpq i innych tajnych projektów!

Pozdro,
Wasz Wujek Pickador

http://www.nieustraszonyszpak.pl/2015/01/31-umrzyj-twardo-strona-15.html http://www.nieustraszonyszpak.pl/ http://www.nieustraszonyszpak.pl/2015/04/one-shot-szpak-granica.html

4 komentarze:

 1. Będzie on może dodany do któregoś z przyszłych zeszytów? Matura uniemożliwia mi wybranie się po ten rarytas (za 30 lat będą sie za to zabijali jak za komiksy batmana z złotej ery).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co na ten egzemplarz ma wyłączność Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu. Z czasem ten numer trafi do oferty wydawniczej IndyGo! media, bo zawiera dosyć ważną histrorię w życiu bohatera. Ale raczej na jakiś jubileusz lub edycję zbiorczą.
   Aczkolwiek wersje z alternatywnymi okładkami są limitowane, numerowane i już się nie powtórzą.

   Usuń