sobota, 14 grudnia 2013

Odrzucony projekt okładki pierwszego numeru

Na dowód, że coś się dzieje, chociaż z wolna. Okładka pierwszego numeru, która jednak nie przypadła mi ostatecznie do gustu. Teraz rozrysowuję wersję 2.0, z większą szczyptą Hollywood:]
#szpaknieumar

10 komentarzy:

 1. No! Już się bałem, że Szpak zaginął gdzieś w otchłani internetu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A kater jaki ma wkład?

  OdpowiedzUsuń
 3. A Kater jeszcze cieszy się zmianą statusu związku i remontem życia.
  Współtworzył scenariusz pierwszego numeru i pomaga tworzyć Polskie Uniwersum Komiksowe;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak swoją drogą to ciekaw jestem co wyniknie z tego PUKa. Kto jest w to zamieszany? Jakie postacie trafią do tego świata? Jakaś chronologia? Ogólnie przydałaby się wam jakaś strona tego projektu ;)

   Usuń
  2. No jest tym zainteresowanych kilku innych twórców, ale wszystko wciąż jest w fazie planów.
   A może chciałbyś się dołączyć i tym zająć?

   Usuń
 4. Mi się nawet podoba. Jeżeli ją odrzuciłeś to znaczy że masz w rękawie coś naprawdę zarąbistego... nie mogę się doczekać

  OdpowiedzUsuń
 5. A wydasz to cacko? Czy nie wydasz? Bo to pierwsze polskie komiksowe uniwersum, które kompletnie mi leżz :) i kreską i klimatem i historią... no może poza jakimś takim trocę nie tego głownym złym bohaterem historii. Ale wydaj to Pikador, może za 40 lat jak powstanie coś na kształt polskiego Marvela (hehe, jasne), pierwsza edycja będzie sporo warta. Za to sam Szpaku rządzi. A crapy punchlines ma niemal jak sam Piter Parter ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie cały zeszyt jest już skompletowany, teraz rozważam sposób publikacji - czy zagadać do jakiegoś wydawnictwa czy publikować na własną rękę... Ponadto opracowuję kampanię reklamową Szpaka i wersję webkomiksową:] Tak więc jest pracowicie, choć tego nie widać.
   Dzięki za słowa otuchy, to niezwykle napędza do dalszych działań. Pozostań w zasięgu!

   Usuń