sobota, 10 sierpnia 2013

#1 Oświeceni strona 18


O-o, co się dzieje? Kolor zanika? Jakiś błąd w druku? Trolling hakera?
Nie, po prostu wygasa wersja demo komiksu:]
Full kolor i pełna historia będzie dostępna w wersji wydrukowanej do nabycia w sklepach tuż po zakończeniu rysowania całości. W tym czasie będę publikował strony w wersji roboczej, do komentowania i zbierania Waszych opinii.

Komiksiarz też człowiek... no nie?
Wróć<- Następna->
http://www.nieustraszonyszpak.pl/2013/06/1-oswieceni-strony-1-3.html poprzednia http://www.nieustraszonyszpak.pl/ http://www.nieustraszonyszpak.pl/2019/02/odliczamy.html

12 komentarzy:

 1. A ewentualnie E-book? Nie wszyscy mogą trzymać w domu kolekcje. Żony i te sprawy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Liczyłem, że przynajmniej #1 jest już narysowane w całości i że nie będzie trzeba tyyyyle czekać na druk, czy po prostu dalszy ciąg :(
  Smutno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie. To znaczy druk jak najbardziej świetnym pomysłem jest i kupię z przyjemnością ale czy publikowanie tego równocześnie w sieci nie obniży sprzedaży?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym rzecz, że kombinuję jak znaleźć złoty środek.
   Z jednej strony chciałbym zrobić dosyć płynną serię wydawniczą, ale także żeby ludzie internetu też mieli jakiś stały content.
   Póki co, najlepszą opcją jest internetowe publikowanie stron w wersji roboczej. A wydany na papierze (i ew. e-booku) komiks będzie full wypas +bonusowe strony klubowe, making of itp.

   Usuń
  2. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. A jeśli właśnie ktoś jest super fanem komiksów, to z chęcią kupi w sklepie.

   Usuń
 4. A można liczyć na dwa wątki? Jeden na papierze a drugi w internetach. Albo główny tor wydarzeń puścić w jednym medium a w drugim wydawać crossovery

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To byłby i mój szczyt marzeń:D Ale niestety to niewykonalne dla jednej osoby tyle pracy i w dodatku non profit. Jedną planszę długo się rysuje, a stworzenie porządnej fabuły także zabiera sporo czasu.

   Myślałem nad tym, by zrobić serię "Nieustraszony Szpak", przeznaczoną do publikacji papierowej i równoległą serię internetową (np. "Chyży Szpak"), dostosowaną do tego medium. Coś na zasadzie serii "The Amazing Spider-Man" i "The Spectacular Spider-man"(mówię o seriach komiksowych). Mam nawet wstępną rozkminę na fabułę, ale potrzebowałbym rysownika do tego zadania. Albo kilku, którzy chcieliby się podszkolić i zmienialiby się po kilku stronach, jak w starych Marvelach:]

   Usuń
  2. A katerowi nie chcę się ani KOPSa ani Szpaka robić xD

   Usuń
 5. Świetny pomysł z wydaniem na papierze tylko nie przesadź z ceną, jak to zrobiono z KOPS-em. Mam nadzieję, że będą też crossovery z innych serii bądź uniwersów (dalej się napalam na Lobo w Twoim wykonaniu xD). Ciekawe, czy byłyby faniejsze od oryginałów (o ile uniwersa pozwolą, oczywiście).
  Od teraz zbieram na "Szpaka" xP

  OdpowiedzUsuń
 6. A mam takie pytanko: są teraz nowe reklamy Redd's-a w wersji komiksowej. Czy Ty rysowałeś te reklamy, bo mi się kreska nawet zgadza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie ja. Ale komiksiarstwo teraz w modzie na szczęście:D

   Usuń