sobota, 29 czerwca 2013

#1 Oświeceni strony 6-8

 
Wróć<- Następna->
http://www.nieustraszonyszpak.pl/2013/06/1-oswieceni-strony-1-3.html poprzednia http://www.nieustraszonyszpak.pl/ http://www.nieustraszonyszpak.pl/2019/02/odliczamy.html

6 komentarzy:

 1. Nie no ruda na ostatnim kadrze i Szpaku przed podniesieniem kołdry wyglądają jakby im coś kręgosłup poprzestawiało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On parkourowiec a ona ma talent :P

   Usuń
  2. osoba trenująca parkour to traceur, taka mała uwaga od społeczności pk ;)

   Usuń
 2. 8 strona... już powinno się coś zacząć dziać! Komiksy z lat 90-tych miały dużo akcji upchniętej na kilku stronach. Wiadomo, koszty no i chodziło o to, że to miała być masowa produkcja (w zasadzie to się to można powiedzieć o większości komiksów ;)). Pamiętam, że 48 stron to był w miarę duży zeszycik. Jeśli chcecie trzymać się klimatu komiksów retro to nie planujcie intro na 80 stron! Nie musicie przedstawiać wszystkich bohaterów od razu. Zostawcie coś na później. Róbcie pop-papkę :). Bardzo fajne rysunki i ciekawie się zapowiada.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia. Dzik.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, muszę się przyznać, że akurat konstrukcja fabuły dwóch pierwszych odcinków opisujących origin Szpaka raczej wzorowana jest na Ultimate Spider-man (gdzie Spidey po raz pierwszy założył swój kostium dopiero w 3 numerze), niż na typowych komiksach lat 90'. No i miało być dostosowane do wersji papierowej, w której cały odcinek czyta się jednym tchem, więc póki co będzie się pomału rozkręcać, tworząc solidną, spójną opowieść która stworzy podwaliny pod przyszłe, liczne przygody.
   Obiecuję, że po tych dwóch zeszytach, wszystko poleci z górki:)

   Usuń
 3. Trochę powagi (mimo lekkiego nieogarnięcia sytuacji z 1 strony), życie studenta i humor... to lubię! Tylko faktycznie, powinno się coś już dziać.

  OdpowiedzUsuń